Hikayemiz

SERAF GURME

Seraf Gurme Restaurant

BİZ KİMİZ ?

"Anadolu Yemek Kültürünün Modern Temsilcisi."

Osmanlıca’da yemek yeme anlamına gelen “serf” kelimesinden türetilen Seraf Restaurant, Anadolu’nun kadim kültüründen gelen özünü yaşatmak için yola çıktı. Kendi toprağında yetişen ve mevsiminde toplanan sebzelerin; otlayarak beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların helal usule uygun olarak kesilen etlerinin; son teknolojik aletlerle donanmış mutfakta, usta şeflerin elinde şekil alarak eşsiz lezzetlere dönüştüğü yemekler, modern bir ambiyansta sunuluyor.

İstanbul’un iş dünyasının merkezinde nar, zeytin, mandalina ağaçlarının gölgesinde yemek keyfi sunan ve modern mimarisi ile ilgi çeken Seraf Restaurant, 611 m2 teras alanıyla da şehrin ortasında bir vaha niteliği taşıyor. 2016 yılında kapılarını açan Seraf, 584 m² mutfağı, 22, 24, 26 kişilik 3 adet özel yemek salonu ile toplam 2.366 m² üzerine kurulu alanında deneyimli kadrosuyla kalite ve lezzetten ödün vermeden hizmet veriyor. Anadolu yemek kültürünün modern temsilcisi Seraf, mevsime uygun olarak menüsünü değiştirirken, ağırladığı misafirlerine doğal ve sağlıklı lezzetler sunuyor. .

VİZYONUMUZ

Anadolu'dan sofranıza...

Anadolu’nun zengin yemek kültürünü gelecek nesillere doğru şekilde aktarmak ve dünya çapında Anadolu Mutfağı’nı tanıtmak

Seraf Gurme Restaurant
Seraf Gurme Restaurant

MİSYONUMUZ

"Geçmişi ve geleneği unutmamak için yaşatmak gerekir" misyonuyla hareket eden Seraf, şehirli insanla köydeki çiftçi arasında köprü kurarak, Anadolu yemek kültürünün modern temsilcisi olmak. .

Anadolu’nun kadim kültüründen gelen.

özünü yaşatmak için yola çıktı.